درباره کلینیک دکتر سیانکی

بهترین کلینیک جراحی زیبایی

بیش از 13 سال سابقه در ارائه خدمات پزشکی و زیبایی

کلینیک دکتر سیانکی با بهره گیری از تجهیزات مدرن، بیش از 13 سال است افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد.
کلینیک ما بنا داشته است با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مراجعه کنندگان این فرصت را در اختیار شما هم میهنان گرامی قرار دهد تا با صرف کم ترین زمان ، هزینه ای مقرون به صرفه و بالاترین کیفیت به زیبایی دلخواه خود دست پیدا کنید.
همه ی شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما در اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و یا شماره 09121275214 از مشاوره و راهنمایی رایگان ما بهره مند شوید.

بیوگرافی و رزومه

دکتر علیرضا حسینی سیانکی متولد شهر تهران در سال 1355 می باشد . تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان کمال سپری نمود و درجه دکترای خود در رشته پزشکی عمومی را از دانشگاه آزاد تهران اخذ کرد . سپس ایشان اقدام به تحصیل در رشته جراحی عمومی نمود و موفق به اخذ بورد جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی همدان شد . به مدت 6 سال به عنوان جراح به مردم شهرستان نهاوند خدمت کرد و با قبولی در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک به فراگیری این رشته پرداخت و در نهایت بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نمود . در حال حاضر نیز ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی ایران می باشد و مشغول به ارائه خدمات جراحی زیبایی و ترمیمی می باشند .

هدف نهایی ما، برای شما بدنی زیبا و خوش فرم است

+ 0 سال
تجربه کاری
+ 0
خدمات زیبایی
+ 0
بیمار راضی